Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 43 of 43

Thread: Astro Bot

  1. #41 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Pentru mine e unul dintre cele mai bune jocuri facute de Sony.
    Poti sa mai spui odata!

    Ca sa mai tai putin din maioneza asta de prost gust din ultimele zile cu PC-uri de 4000 de Euro si cu PlayStation 5 Pro listat la 10.000$ pe eBay, vreau sa adaug si infinita mea consideratie pentru ce au facut oamenii astia dintr-un joc cu un robotel.
    Nu e ba nevoie de 4500 de Tflops din aia ca sa faci ceva senzational care sa taie respiratia oamenilor! E nevoie de pasiune si de multa munca!

    Sunt impresionat la cel mai profund nivel celular de joc, efectiv este prima oara dupa multi ani de zile cand pur si simplu rad in timp ce ma joc.
    Nu mai sunt furios ca nu castig, nu-mi transpira mainile pe controller, nu mai sunt grabit sa dau skip la nimic, nu-mi pasa de trofee, pur si simplu intru in el curios, plin de bucurie si nerabdator sa traiesc urmatorul moment magic care sa-mi smulga inca un zambet!

    A si, aviz marilor companii care cheltuiesc triliarde incercand sa-si cumpere succesul (#anywhere#everywhere#, te uiti?) si tuturor studio-urilor care cheltuiesc milioane pentru a construi niste mizerii superficiale, vreau doar sa spun atat:

    AM SUFLAT IN CONTROLLER si s-a intamplat ceva in joc!!!
    Attached Images Attached Images astro-bot_20240927145156.jpg astro-bot_20240927142458.jpg astro-bot_20240927135318.jpg astro-bot_20240927134845.jpg

  2. #42 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Aia cu suflat in controller a fost si la demo-u din 2020, dar si la anumite jocuri de PS4

    Cat de transpirat mainile pe controller, ai putina rabdare - daca vrei sa gasesti toti omuletii, vor fi cateva niveluri grele, pentru si care sunt putin mai dificile

    Cat de joc...e ca o jucarie. Ca o camera plina de jucarii. Si esti copil din nou...

  3. #43 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Recomand sa faceti platina, nu e dificil deloc .
    Un review foarte detaliat cu care sunt complet de-acord:

    Mi-a placut foarte mult jocul dar mi-as fi dorit un pic mai mult challenge si depth, deci are un 9/10 de la mine.
    Sper ca DLC-ul cu Speedrun sa il duca la 10/10 .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. Astro's Playroom By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 9 Last Post: 04-08-2024, 13:19
  2. Vand casti Astro A40 By kostyn26 in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 6 Last Post: 03-08-2017, 09:58
  3. Vând căști astro a50 - 600 de lei. By Dell 17 in forum HiFi, Audio & TV
    Replies: 1 Last Post: 20-07-2017, 07:04
  4. Astro A40 By SepticEye in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 3 Last Post: 23-10-2014, 19:51
  5. Astro Tripper Videos By ReNeGaDe124 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 01-05-2009, 08:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts