Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 11 FirstFirst ... 9 10 11
Results 201 to 211 of 211

Thread: Black Myth: Wukong

  1. #201 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Pai asta e adevarul . Daca era exact acelasi joc dar cu alta tematica cu siguranta nu s-ar fi vandut la fel de bine in China.
    Se vinde foarte bine si in vest, dar fara China cu siguranta nu ar fi avut acelasi succes.
    Si oricat nu va convine, are dreptate si cu privire la "the woke thing" despre care va tot plangeti pe aici - daca jocurile "non-woke" s-ar vinde la fel de bine atunci si Stellar Blade ar fi avut un succes asemanator.

  2. #202 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Black Myth: Wukong 100% DONE! (81/81) ~ 85 ore
    Cei care-l jucati pe PS5, sa nu va aud : "Black Myth: Wukong has a total of 81 trophies to unlock on PC and 36 on PS5"
    Attached Images Attached Images screenshot-2024-08-30-011740.jpg screen-shot-28-08-24-01.44-am.jpg screen-shot-28-08-24-01.58-am.jpg screen-shot-30-08-24-01.24-am.jpg

  3. #203 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Avand in vedere ca trebuie sa faci 100% pentru ambele versiuni, cam tot aia e. Doar pt ca pe pc iti da achivuri pt bossi optionali si pe ps nu, nu inseamna ca nu ii omori. Gg pt achivuri.

  4. #204 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Nu-mi vine sa cred dar uite că l-am terminat si eu, cred ca mai mari probleme am avut prima jumătate de joc decat a doua fiindcă am ajuns foarte puternic, aveam viata, stamină si mană multa, am bagat mult pe mană sa pot da spell-uri la greu, deja in chapter 5 aveam o bâtă mitică foarte buna, mi-a plăcut sa joc in pillar stance de cand am deblocat stance-ul iar bâta/staff-ul ala era foarte bun in stance-ul asta, apoi am pus mana pe armura mitica, am si upgradat cateva armuri bune.
    Chestia ii sa explorezi si sa faci mai tot ca gasesti item-uri si alte chestii care te ajuta enorm, potiuni iara puteam face la greu ca am adunat seminte si am deblocat pe nenea gradinar si aveam resurse multe pt potiuni unde deja era mai greu cu boșii.

    Total timp de joc 58h14m, what a ride, mi-a plăcut mult jocul si cred ca am omorât la boși in jocul ăsta câți nu am omorât în ultimii 4 ani in toate celelalte jocuri băgate la un loc, asta e joc de boși, haha, e plin de ei!
    Am făcut si o groaza de screenshot-uri, grafica e mișto, eu l-am jucat pe un PC destul de potent, poate pun ceva poze si pe aici. Deci cu toate astea spuse eu va recomand jocul, nu este un joc ușor dar pt mine a cam fost destul de addictive, tot vroiam sa joc deșii la un moment dat am zis ca fac ceva pauza ca ma obosiseră niste boși ca uneori vin unu după altul dar tot intram sa le dau măcel!!

    Quote Originally Posted by alexxx02 View Post
    Eu am ajuns la Chapter 6 si efectiv dau aia cu mine de pamant acolo. O lovitura si imi ia mai mult de jumatate din viata si eu dau in el de imi vine rau

    Ziceai ca ai ajuns la chapter 6 in 33 de ore, poate ai trecut prea repede prin joc si nu ți-ai facut level destul si upgrade-uri, n-am avut chiar asa probleme sa ma lovească și să-mi ia asa multa viata dar si aveam armuri mistice, brew si gourd mistic, puteam bea de 10 ori din gourd asa upgradat a fost si imi dadea 50% din viata fiecare gură. Inainte de ultimul boss aveam deja level 93, a 4-a incercare i-am dat ceaiul.

  5. #205 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Am mai jucat dupa ce l-am terminat fiindca am citit de un boss la care poti ajunge doar dupa ce l-ai batut pe bosul de la finalul initial, pai finalul initial a fost floare la ureche pe langa peste ce am dat in zona asta secreta care ar mai completa din finalul povestii, unii ii spun final alternativ, eu i-as zice final dupa final lool.
    Desii deja eram cam puternic (vezi poza atsasata) am incercat timp de 2-a ore sa-i dau ceaiul la boss-ul asta fara succese prea mari, apoi a doua zi am mai incercat din nou circa 2-a ore pana sa-l bat, crunt rau pt mine si reflexele mele.

    Acuma l-as intreba ceva pe @RonanN1 daca tot a facut 100% achievements,
    Attached Images Attached Images screenshot-2024-09-03-074234.jpg

  6. #206 SP
    Manager paul's Avatar
    - Vanzari de 18 milioane de unitati in 2 saptamani
    - Expansion in development
    Black Myth: Wukong sales top 18 million, expansion in development - Gematsu

  7. #207 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ca tot e la moda Black Myth: Wukong Vizionare placuta <3
    aveti acolo tot + subtitrari

  8. #208 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    De la Tzi’N Tzu Hau. Eu care credeam ca filmele de la Bollywood sunt cheesy.

  9. #209 SP
    Junior Member sup3rfly's Avatar
    Frumos joc, astept DLC-ul
    Attached Images Attached Images wukong.jpeg

  10. #210 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  11. #211 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Sa nu-mi zici ca nu ai stiut de ele pana acuma, tu cu 100% completion!!?? Pai pe Hundred Eyed Daoist Master fara acel vessel nu cred ca-l bateam in veci, de fapt la multi bosi is f utile, nici pe Erland nu cred ca-l bateam fara un vessel.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 11 FirstFirst ... 9 10 11

Similar Threads

  1. Black Mesa By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 25 Last Post: 27-11-2016, 13:48
  2. Replies: 0 Last Post: 02-09-2013, 08:07
  3. Replies: 0 Last Post: 19-05-2013, 17:01
  4. Replies: 0 Last Post: 02-05-2012, 12:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts