Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 288 of 288 FirstFirst ... 188 238 278 286 287 288
Results 5,741 to 5,757 of 5757

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #5741 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Am prins si eu un controller 30th Anniversary Limited Edition, multumesc frumos pentru heads up!

  2. #5742 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Quote Originally Posted by Bogdan47xD View Post
    Am cumparat si eu controller-ul,voiam PS5 PRO Bundle fiind defapt si singurul motiv de a lua acum PRO-ul,dar din pacate Sony nu s-a gandit si la noi sa vina cu cateva bucati...

    Egzact, as fi luat PRO doar editia aceea aniversara, cu de toate. PS5 PRO normal nu imi face cu ochiul deloc.

  3. #5743 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Am scris în alt topic. Am o rugăminte către Altex prin reprezentantul de pe forum. Ar fi fain dacă s-ar putea ridica precomenzile din magazine, mai ales pentru că sunt deja plătite și nu se încadrează la transport gratuit. Nu m-ar deranja să merg după muncă să iau produsul (spre exemplu de la mall-ul local unde e și magazin Altex și unde mai fac și alte cumpărături). Ar fi fain să ni se permită să alegem asta, poate unii vor să dea banii pe transport.

  4. #5744 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Eu tot intreb/cer de ceva vreme un buton de anulare la comenzi din aplicatie/site Altex/MG etc. Sunt multe chestii care pot fi adaugate/imbunatatite daca se doreste.

  5. #5745 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by tmihai20 View Post
    Am scris în alt topic. Am o rugăminte către Altex prin reprezentantul de pe forum. Ar fi fain dacă s-ar putea ridica precomenzile din magazine, mai ales pentru că sunt deja plătite și nu se încadrează la transport gratuit. Nu m-ar deranja să merg după muncă să iau produsul (spre exemplu de la mall-ul local unde e și magazin Altex și unde mai fac și alte cumpărături). Ar fi fain să ni se permită să alegem asta, poate unii vor să dea banii pe transport.
    Salut! Recent s-a schimbat fluxul de precomenzi. Stiu ca merge sa te duci si in magazin sa plasezi precomanda si dupa se livreaza acolo. Voi transmite mai departe si partea de livrare la magazin pentru comenzi online.

  6. #5746 SP
    Member Ramon's Avatar
    Am facut si eu doua precomenzi:
    - PS5 Pro
    - Controllerul 30th Anniversary

  7. #5747 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Dacă tot suntem la îmbunătățiri, mie mi-ar place să pot avea mai multe tipuri de wishlist (unul principal și altele secundare). Ar mai fi sistemul implementat pentru wishlist. Dacă am șters ceva din wishlist, se revine la prima pagină sau la ultimele produse adăugate. Când vreau să fac curat trebuie să deschid în alt tab produsul pe care vreau să-l șterg și apoi să continui.

  8. #5748 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    @ATX-MG .... exista vreo modailate(mail,telefon,ceva) de a comunica celor de la Sony sau cei care va fac alocarile.... gandurile noastre de bine(diplomatic vorbind) legat de alocarea a 0 bucati editie aniversara PRO pentru Romania?

  9. #5749 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by 4_2 View Post
    @ATX-MG .... exista vreo modailate(mail,telefon,ceva) de a comunica celor de la Sony sau cei care va fac alocarile.... gandurile noastre de bine(diplomatic vorbind) legat de alocarea a 0 bucati editie aniversara PRO pentru Romania?
    Mai e o șansă să prinzi PS5 Pro 30 anniversary pe 10 Oct când poate fac alocări la amazon.

    Sent from my KB2005 using Tapatalk

  10. #5750 SP
    Member Bogdan47xD's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Mai e o șansă să prinzi PS5 Pro 30 anniversary pe 10 Oct când poate fac alocări la amazon.

    Sent from my KB2005 using Tapatalk

    Cred ca acolo e si mai mica sansa daca pe PS Direct abia au reusit unii sa astepte sa prinda loc pentru a putea precomanda,as fi vrut sa o avem in Romania in limita a cat putea Sony sa ofere,dar mai bine le ofera altor tari.

  11. #5751 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Sunt doar 12,300 de bucati de Pro, m-ar fi surprins sa ajunga cateva si la noi.
    Probabil majoritatea vor ajunge la influenceri sau scalpers.

  12. #5752 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    500th Million edition, care a avut 50.000 de bucati numerotate a ajuns la noi in undeva 50-100 de exemplare. Eu am prins una, iti arat factua Altex daca vrei dovada, dar au fost useri de aici care au pus poze cu 2-3 bucati. Deci daca la 50k la noi au ajuns 50-100, la 12.300 puteau lejer sa ajunga 10.


    FYI: For reference


    https://www.consolegames.ro/forum/f6...index1003.html

  13. #5753 SP
    Member tudort's Avatar
    Din câte am citit , s-au vândut consolele pro limited edition imediat , chiar și cu listă de așteptare . Eu am intrat pe PlayStation Direct in jur de 10 pe mai multe site-uri, UK , ES etc. și erau indisponibile peste tot . Trebui să ne mulțumim cu ediția normală

    Sent from my Pixel 8 Pro using Tapatalk

    https://me.ign.com/en/ps5/225031/new...scalpers-are-s

  14. #5754 SP
    Junior Member Teutzul's Avatar
    Quote Originally Posted by tudort View Post
    Din câte am citit , s-au vândut consolele pro limited edition imediat , chiar și cu listă de așteptare . Eu am intrat pe PlayStation Direct in jur de 10 pe mai multe site-uri, UK , ES etc. și erau indisponibile peste tot . Trebui să ne mulțumim cu ediția normală

    Sent from my Pixel 8 Pro using Tapatalk

    https://me.ign.com/en/ps5/225031/new...scalpers-are-s

    E bun si asta normal la urma urmei )

  15. #5755 SP
    Member Ramon's Avatar
    Eu nu inteleg extra beneficiile privind livrarea in maxim 60 zile. Adica e de bun simt sa primim comenzile la timp. De ce trebuia mentionat?

    Daca nu stiti despre ce vorbesc, intrati pe site-ul altex la noile console etc.

  16. #5756 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    E pus la extra beneficii ca nu aveau unde sa puna acel regulament.
    Deci daca precomand azi, il voi primi tocmai pe 27 noiembrie, si nu pe 7 noiembrie...

  17. #5757 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Nici eu nu inteleg acele 60 de zile, dar in regulamentul campaniei scrie ca primesti PS5 Pro pe 7 noiembrie, in caz ca nu se intmpla ceva neprevazut:

    2 – PERIOADA SI LOCATIA CAMPANIEI

    Campania se desfasoara in toate magazinele Altex si Media Galaxy si pe www.altex.ro si www.mediagalaxy.ro in perioada 26.09.2024 ora 10:00 - 06.11.2024 ora 23:59 pentru PlayStation 5 Pro si 26.09.2025 ora 10:00 – 21.11.2024 ora 23:59 pentru produsele din editia aniversara.

    3 - INFORMATII PRIVIND PRODUSELE IMPLICATE IN CAMPANIE

    Orice persoana fizica sau juridica care PRECOMANDA si ACHITA PRETUL integral in magazinele Altex sau Media Galaxy sau de pe www.altex.ro sau www.mediagalaxy.ro al produselor PlayStation 5 Pro sau al roduselor PlayStation Editie Aniversara in perioada sus-mentionata, va primi produsul in momentul disponibilității în stoc (07.11.2024 pentru PlayStation 5 Pro), cu exceptia situatiilor de forta majora sau caz fortuit sau in situatia in care furnizorul intarzie livrarea produsului respectiv, din motive independente de Altex. In cazul unei intarzieri in livrarea produsului de catre furnizor, Altex va notifica clientul cu minim 5 (cinci) zile lucratoare inainte de data preconizata pentru livrarea produsului conform prevederilor prezentului articol. Livrarea produsului se va realiza in limita stocului disponibil si in ordinea inregistrarii pre-comenzilor. Achitarea pretului se face integral, in momentul inregistrarii precomenzii, in baza facturii fiscale. Atat persoanele fizice, cat si persoanele juridice au posibilitatea de a precomanda o singura data un produs PlayStation 5 Pro si Produse PlayStation Editie Aniversara. Predarea produsului comandat in magazin se face la adresa mentionata in momentul inregistrarii comenzii. La momentul predarii, clientul va oferi pentru confirmare informatiile comunicate atunci cand s-a achitat produsul. Predarea produsului comandat online se face prin curier, la adresa mentionata in precomanda.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 288 of 288 FirstFirst ... 188 238 278 286 287 288

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts